Levné licence Microsoft Project 2019 - Standard & Professional

Microsoft Project 2019

Microsoft Project je software pro řízení projektů. Byl vyvinut pro pomoc manažerům. V závislosti na vašich cílech vám software umožňuje plánovat projekty, vytvářet sestavy, spravovat zdroje, přidělovat úkoly atd. Microsoft Project je součástí balíčku Microsoft Office. Licence je k dispozici ve dvou edicích – Standard a Professional.

Cenově dostupné licence Microsoft Project 2019

Microsoft Project 2019 Standard

SKU: 076-05829

 • Značka: Microsoft
 • Jazyk: Jednojazyčný
 • Podmínka: Druhotná
 • Typ licence: OLP (otevřená licence)
 • Doba platnosti licence: Neurčitá
 • Dodávka: Produktový Klíč + ISO

Microsoft Project 2019 Professional

SKU: H30-05830

 • Značka: Microsoft
 • Jazyk: Jednojazyčný
 • Podmínka: Druhotná
 • Typ licence: OLP (otevřená licence)
 • Doba platnosti licence: Neurčitá
 • Dodávka: Produktový Klíč + ISO

Co je Microsoft Project?

Microsoft Project představuje softwarový nástroj pro řízení projektů, který umožňuje řídit a dohlížet na projekty. Microsoft Project 2019 je navržen speciálně pro řízení projektů, protože poskytuje manažerům plnou kontrolu nad probíhajícími i budoucími projekty. Na základě vašich plánů vám Microsoft Project 2019 umožňuje přidělovat úkoly, vytvářet přehledy a plánovat projekty. Navíc Microsoft Project 2019 nabízí komplexní spektrum služeb, což následně vede k jeho dominantnímu postavení na trhu řízení projektů.

I když je Microsoft Project součástí většího balíku produktů Microsoft Office, není na rozdíl od aplikací Word, Excel a Outlook součástí balíčků Office, jako je Professional Plus. K dispozici jsou dvě verze aplikace Microsoft Project: Standard a Professional.

Přečtěte si níže rozdíly mezi verzí Standard a Professional aplikace Microsoft Project 2019:

Microsoft Project 2019 Standard vs Professional

Největší rozdíly mezi aplikacemi Microsoft Project 2019 Standard a Professional spočívají v jejich funkcích. Aplikace Project Professional 2019 je například kompatibilní se serverem SharePoint Server 2019. Ve verzi Project Standard 2019 tato integrace není k dispozici. Kromě toho je Project Professional vybaven antivirovým programem Windows Defender a novými šablonami Project Clients. Projekt Professional rovněž poskytuje nástroje pro spolupráci, jako jsou Microsoft Teams a Skype, které podporují komunikaci mezi členy týmu a umožňují práci na dálku. Z tohoto hlediska poskytuje Microsoft Project 2019 Professional větší flexibilitu. Níže v tabulce naleznete další rozdíly mezi Project Standard 2019 a Project Professional 2019.

proejct-standaard-2019-vs-projct-pro-2019-

Data konce podpory Microsoft Project 2019:

Microsoft Project 2019 má místní licenci, kterou můžete používat neomezeně dlouho i po skončení podpory společnosti Microsoft. Jestliže vás však zajímá především příjem aktualizací pro Microsoft Project 2019, podívejte se na standardní datum ukončení podpory. Jestliže je pro vás prioritou bezpečnost, pak se možná budete chtít podívat na níže uvedené datum ukončení rozšířené podpory.

Datum ukončení standardní podpory (aktualizací): 10. 10. 2023

Datum ukončení rozšířené (bezpečnostní) podpory: 14. 10. 2025