O nás - Softtrader | Použité licence Microsoft

Specializuje se na druhotné licence Microsoft

Podívejte se na toto video a zjistěte více o tom, jak fungují druhotné licence u společnosti Softtrader!
Softtrader logo

Naše poslání

Naším posláním ve společnosti Softtrader je nabízet našim zákazníkům spolehlivé a cenově dostupné licence. Můžeme toho dosáhnout prodejem druhotných softwarových licencí, které obstojí při auditu. Ty jsou až o 70 % levnější než nové licence, ale obsahují úplně stejné funkce!

Naše historie

Společnost Softtrader byla založena v roce 2013 poté, co byl vydán rozsudek Evropského soudního dvora (03.07.2012). Podle oficiálního rozhodnutí je prodej druhotných softwarových licencí v rámci Evropské unie legální. Více o rozsudku si můžete přečíst zde. Od té doby společnost roste. V současné době je společnost Softtrader aktivní v 16 evropských zemích. Náš tým tvoří 13 ambiciózních a zákaznicky orientovaných zaměstnanců (viz níže). Naše kancelář se nachází v centru Nijmegenu v Nizozemsku.

Setkejte se s týmem

Antio Scholten - CEO
Každý den se zavazuji pomáhat organizacím ušetřit peníze při nákupu softwarových licencí!
Raymond van Haren - Ředitel společnosti
"Pošlete mi to poštou, opravím to." Kromě nákupu softwaru a přípravy objednávek miluji řešení maličkostí v tomto mladém a zvídavém týmu!
Derek Wassenaar - Manažer prodeje
Nadšení a čerstvě po absolutoriu. Ve společnosti Softtrader jsem začal v roce 2019 jako stážista a nyní pomáhám všem account managerům dostat ze sebe to nejlepší.
Yoana Encheva - Marketingový manažer
Od srpna 2022 se starám o marketing a sociální sítě společnosti Softtrader. Jinými slovy, mohu posílat memy z firemního účtu. Jdi to zkontrolovat.
Damian Siewe - Marketing
Jsem juniorním marketérem ve společnosti Softtrader.  Miluji psaní obsahu a práci na našem webu! Zpětná vazba? Dejte mi vědět!
Max Gubbels - Marketing
V lednu jsem zde absolvovala marketingovou stáž. Stále zde pracuji, vedle svého studia marketingu.
Larissa Teixeira - Manažer účtu
Jsem správcem účtu pro celou EU. Pocházím z Brazílie, po pobytu v Portugalsku nyní žiji v Nizozemsku a každý den pomáhám firmám najít nejlepší a nejlevnější licenční řešení společnosti Microsoft.
Fatimazahra Lakrad - Manažer účtu
Již více než rok jsem account manažerem pro francouzský trh ve společnosti Sofftrader. Moje víra v dlouhodobý úspěch je „vytvořit si zákazníka, ne prodat“.
Dimo Diakov - Manažer účtu
Díky svému technickému zázemí a přístupu orientovanému na řešení nacházím pocit odměny, když pomáhám podnikům najít nejlepší odpověď na jejich softwarové potřeby.
Andreea Alexandra Antohi - Manažer účtu 
Kromě studia pracuji pro společnost Softtrader. Co tady dělám, je, že jsem account manager pro Itálii.
Mario Ruiz Gonzalez - Manažer účtu
Jsem account manager pro Španělsko, pracuji ve společnosti Softtrader téměř dva roky. Studoval jsem PC programování ve Španělsku!
Carola Proce - Manažer účtu
Jsem vysokoškolský student a loni v říjnu jsem se připojil k týmu Softtrader. Studuji International Business Communication na Radboud University v Nijmegenu.
Stavito Leonardy Emerio - Marketing
Jsem stážistka v marketingu ve společnosti Softtrader. Mám velkou touhu věnovat se kariéře vedoucího pracovníka v oblasti firemní komunikace a jsem odhodlaná učit se a využívat své dovednosti ve společnosti Softtrader. Po stranách prodávám ratanový nábytek!
Lilla Laszlo  - Marketing
Studuji mezinárodní obchod na Avans Hogeschool. Nyní zde vykonávám absolventskou praxi a pracuji v marketingovém týmu. Baví mě vylepšovat webové stránky.

Softtrader

Naše centrála je umístěna v Nijmegenu, Nizozemsko.

Softtrader International
van Welderenstraat 134

6511MV Nijmegen

info@softtrader.eu

Použitý software Microsoft

Společnost Softtrader se věnuje výhradně obchodu s licencemi na software společnosti Microsoft. Na jedné straně nákup druhotných licencí umožňuje identické použití zakoupeného produktu, jako by se jednalo o nový produkt. Na druhou stranu taková investice umožňuje ušetřit až 70 % z nové ceny. Pro organizace s 5 a více počítači jsou zvláště zajímavé licence z druhé ruky. Chcete-li se dozvědět více o těchto druhotných softwarových licencích, klikněte sem.


Společnost Softtrader poskytuje všechny relevantní licence společnosti Microsoft:Softtrader logo

Informace o společnosti:

Softtrader International B.V.
van Welderenstraat 134
6511MV Nijmegen
The Netherlands


Telefonní číslo:

+31 242022103

Email:
info@softtrader.eu

Informace o společnosti:

DIČ: NL862395045B01

Obchodní komora: 82250758

Nabídka a rychlá reakce

Vaše dotazy zodpovíme do 24 hodin a vaše žádost o cenovou nabídku bude zpracována co nejrychleji. Neváhejte nás proto kontaktovat pro více informací. Rádi Vám pomůžeme.