O nás - Softtrader | Použité licence Microsoft

Specializuje se na druhotné licence Microsoft

Podívejte se na toto video a zjistěte více o tom, jak fungují druhotné licence u společnosti Softtrader!
Softtrader logo

Naše poslání

Naším posláním ve společnosti Softtrader je nabízet našim zákazníkům spolehlivé a cenově dostupné licence. Můžeme toho dosáhnout prodejem druhotných softwarových licencí, které obstojí při auditu. Ty jsou až o 70 % levnější než nové licence, ale obsahují úplně stejné funkce!

Naše historie

Společnost Softtrader byla založena v roce 2013 poté, co byl vydán rozsudek Evropského soudního dvora (03.07.2012). Podle oficiálního rozhodnutí je prodej druhotných softwarových licencí v rámci Evropské unie legální. Více o rozsudku si můžete přečíst zde. Od té doby společnost roste. V současné době je společnost Softtrader aktivní v 16 evropských zemích. Náš tým tvoří 13 ambiciózních a zákaznicky orientovaných zaměstnanců (viz níže). Naše kancelář se nachází v centru Nijmegenu v Nizozemsku.

Setkejte se s týmem

Antio Scholten - CEO
Každý den se zavazuji pomáhat organizacím ušetřit peníze při nákupu softwarových licencí!
Yoana Encheva - Marketingový manažer
Od srpna 2022 se starám o marketing a sociální sítě společnosti Softtrader. Jinými slovy, mohu posílat memy z firemního účtu. Jdi to zkontrolovat.
Raymond van Haren - Ředitel společnosti
"Pošlete mi to poštou, opravím to." Kromě nákupu softwaru a přípravy objednávek miluji řešení maličkostí v tomto mladém a zvídavém týmu!
Hugo van Zuylen - Manažer pro klíčové zákazníky

Jsem Hugo, nový manažer pro klíčové zákazníky na nizozemském trhu. Ve společnosti Softtrader pracuji od května 2023 a jsem nadšený, že zde mohu uplatnit a rozšířit své znalosti.

Damian Siewe - Marketing
Jsem juniorním marketérem ve společnosti Softtrader.  Miluji psaní obsahu a práci na našem webu! Zpětná vazba? Dejte mi vědět!
Robert Hu - Marketing
V příštích několika měsících budu stážistkou a budu zodpovědná za psaní obsahu na webových stránkách Softtraderu.
Wessel Kivits - Marketing
Po absolvování šestiměsíční stáže ve společnosti Softtrader nyní pracuji jako junior marketér a pomáhám psát blogy a stránky na Wiki.
Fatimazahra Lakrad - Manažer účtu
Již více než rok jsem account manažerem pro francouzský trh ve společnosti Sofftrader. Moje víra v dlouhodobý úspěch je „vytvořit si zákazníka, ne prodat“.
Elvira Hol -
Account Manager
Jsem zodpovědný za získávání nových klientů. Mým úkolem je nadchnout francouzské společnosti pro naše poslání a pomoci jim s nákupem softwaru.
Tatiana Sosnowska picture
Tatiana Sosnowska - Account Manager
Od září 2023 jsem se připojil k týmu Softtrader, abych podpořil přítomnost společnosti na polském trhu.
Dimo Diakov - Manažer pro výběrová řízení

Poté, co jsem vyhrál několik důležitých výběrových řízení ve Francii, vedu nyní úsilí společnosti Softtrader oslovit a pomoci více veřejným společnostem v celé EU.

Mario Ruiz Gonzalez - Manažer účtu
Jsem account manager pro Španělsko, pracuji ve společnosti Softtrader téměř dva roky. Studoval jsem PC programování ve Španělsku!

Softtrader

Naše centrála je umístěna v Nijmegenu, Nizozemsko.

Softtrader International
van Welderenstraat 134

6511MV Nijmegen

info@softtrader.eu

Použitý software Microsoft

Společnost Softtrader se věnuje výhradně obchodu s licencemi na software společnosti Microsoft. Na jedné straně nákup druhotných licencí umožňuje identické použití zakoupeného produktu, jako by se jednalo o nový produkt. Na druhou stranu taková investice umožňuje ušetřit až 70 % z nové ceny. Pro organizace s 5 a více počítači jsou zvláště zajímavé licence z druhé ruky. Chcete-li se dozvědět více o těchto druhotných softwarových licencích, klikněte sem.


Společnost Softtrader poskytuje všechny relevantní licence společnosti Microsoft:Softtrader logo

Informace o společnosti:

Softtrader International B.V.
van Welderenstraat 134
6511MV Nijmegen
The Netherlands


Telefonní číslo:

+31 242022103

Email:
info@softtrader.eu

Informace o společnosti:

DIČ: NL862395045B01

Obchodní komora: 82250758

Nabídka a rychlá reakce

Vaše dotazy zodpovíme do 24 hodin a vaše žádost o cenovou nabídku bude zpracována co nejrychleji. Neváhejte nás proto kontaktovat pro více informací. Rádi Vám pomůžeme.