Licence Microsoft Windows 11 Enterprise - Softtrader

Windows 11 Enterprise

Windows 11 je nejnovější operační systém společnosti Microsoft. Verze Enterprise je určena pro střední a větší firmy. Windows 11 Enterprise nabízí pokročilou ochranu před hrozbami a je postaven na stejném základě jako Windows 10. Správci tak mohou systém Windows 11 snadno spravovat.

Levné licence Windows 11 Enterprise

Windows 11 Enterprise

  • Značka: Microsoft
  • Jazyk: Jednojazyčný
  • Podmínka: Druhotná
  • Typ licence: Druhotná licence
  • Doba platnosti licence: Neurčitou
  • Dodání: Produktový Klíč + ISO

Co je Windows 11 Enterprise?

Nejnovější operační systém společnosti Microsoft je Windows 11. Vyšel v říjnu 2021 a představuje upgrade systému Windows 10. Jejich největší rozdíl spočívá v lepším a intuitivnějším uživatelském prostředí systému Windows 11. Modernější operační systém je vybaven novou nabídkou Start, vylepšeným hlavním panelem a funkcí snap, která uživatelům umožňuje snadněji uspořádat okna na obrazovce. Windows 11 přináší také nové funkce, jako jsou Widgety, které poskytují personalizovaný obsah. Integrace služby Microsoft Teams umožňuje efektivnější komunikaci a spolupráci s kolegy. Mezi vylepšení patří také zvýšení výkonu a nové bezpečnostní funkce (Trusted Platform Module - TPM 2.0) a vylepšení Windows Hello. Systém Windows 11 je kompatibilní s naprostou většinou zařízení se systémem Windows 10, je však třeba pečlivě zkontrolovat požadavky.

Windows 11 systémové požadavky

Procesor: 1 GHz nebo rychlejší se 2 nebo více jádry na kompatibilním 64bitovém procesoru

RAM: 4GB

Pevný disk: 64 GB nebo větší

Grafická karta: Kompatibilní s DirectX 12 nebo novějším

Displej: HD (720p) větší než 9", 8 bitů na barevný kanál

Windows 11 Professional vs. Enterprise

Systémy Windows 11 Pro a Windows 11 Enterprise jsou operační systémy vhodné pro profesionální použití. Zásadní rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že Windows 11 Pro splňuje požadavky malých a středních firem, zatímco Windows 11 Enterprise je určen především pro střední a větší podniky. Toto je patrné i z funkcí. Například Windows 11 Enterprise nabízí ochranu proti ransomwaru, malwaru a phishingu prostřednictvím funkcí secure boot a device guard. Systém Windows 11 Enterprise dále nabízí lepší podporu spolupráce pomocí sdílených kalendářů a virtuálních ploch. Následující tabulka ukazuje rozdíly mezi systémy Windows 11 Home a Windows 11 Pro.

windows-11-home-vs-windows-11-professional-


Data konce podpory Windows 11:

Konec standardní podpory systému Windows 11 Enterprise je stanoven na 10. října 2025. V tento den končí podpora hlavního proudu. Můžete si také zaplatit rozšířenou podporu, která trvá 5 let po 10. říjnu 2025. A nakonec si můžete pořídit také Windows 11 LTSC, což je kanál dlouhodobé podpory. Podpora této verze systému Windows bude trvat delší dobu, protože její vydání je naplánováno na druhou polovinu roku 2024.