Licence Microsoft Visual Studio - Softtrader

Microsoft Visual Studio

Microsoft Visual Studio je vývojové prostředí běžně používané programátory k vývoji aplikací pro Windows. Visual Studio lze použít pro různé účely, jako je vývoj webových stránek, aplikací a webových služeb. Využívá platformy pro vývoj softwaru společnosti Microsoft, jako jsou Windows Forms, Windows Presentation Foundation, Microsoft Silverlight, Windows Store a Windows API.

Cenově dostupné licence Microsoft Visual Studio

Microsoft Visual Studio 2022 Professional

SKU: DG7GMGF0D3SJ-0003

 • Značka: Microsoft
 • Jazyk: Jednojazyčný
 • Podmínka: Druhotná
 • Typ licence: Druhotná licence
 • Doba platnosti licence: Neurčitá
 • Dodání: Produktový Klíč + ISO

Microsoft Visual Studio 2019 Professional

SKU: C5E-01380

krabice produktu Microsoft Visual Studio 2019 Professional
 • Značka: Microsoft
 • Jazyk: Jednojazyčný
 • Podmínka: Druhotná
 • Typ licence: OLP (otevřená licence)
 • Doba platnosti licence: Neurčitá
 • Dodání: Produktový Klíč + ISO

Co je Microsoft Visual Studio?

Prostředí Microsoft Visual Studio je integrované vývojové prostředí, které typicky používají programátoři k vývoji aplikací pro systém Windows. Visual Studio lze ve skutečnosti použít k různým účelům, například k vývoji webových stránek, mobilních aplikací, her a webových služeb. Program využívá platformy pro vývoj softwaru společnosti Microsoft, jako jsou Windows Forms, Windows Presentation Foundation, Microsoft Silverlight, Windows Store a Windows API.

Microsoft Visual Studio 2022 Professional

Pro lepší orientaci v kódu můžete použít Visual Studio 2022 Professional. Pomocí funkcí, jako je CodeLens, můžete rychle zobrazit odkazy na kód a veškeré změny v kódu. Ve Visual Studiu 2022 Professional můžete vyvíjet aplikace pro Android, Windows a iOS na PC i Macu snadněji než dříve.

Visual Studio 2022 vs 2019

Při výběru mezi aplikacemi Microsoft Visual Studio 2022 a Visual Studio 2019 je třeba zvážit jejich funkce a vlastnosti. Mezi největší vylepšení aplikace Visual Studio 2022 patří zvětšená paměť, která usnadňuje rychlé a snadné spouštění, ladění a úpravy kódu. Vedle vylepšeného programovacího rozhraní a intuitivního kódovacího prostředí nabízí Visual Studio 2022 také funkci Intellicode. Na základě vašeho kódovacího kontextu vám Intellicode může poskytovat inteligentní návrhy nebo rovnou vyplňovat celé řádky kódu, což vám následně může ušetřit spoustu času. Tyto stylistické a funkční vylepšení dělají z Visual Studia 2022 propracovanější verzi z těchto dvou.

Kdy skončí podpora Microsoft Visual Studia?

Ujistěte se, že jste si zakoupili verzi sady Microsoft Visual Studio, která obdrží odpovídající podporu od společnosti Microsoft. To zahrnuje standardní podporu (aktualizace) a rozšířenou podporu (zabezpečení). Základní podpora, tedy standardní podpora, končí jako první. Podívejte se na data ukončení podpory níže:

Data ukončení podpory pro Microsoft Visual Studio 2022

Standardní podpora: 12. 01. 2027

Rozšířená podpora: 13. 01. 2032

Podpora koncových dat pro Microsoft Visual Studio 2019

Standardní podpora: 09. 04. 2024

Rozšířená podpora: 10. 04. 2029