Jak nainstaluji Office LTSC na MAC?
office-on-ltsc
12/01/2023
2 min

Jak nainstaluji Office LTSC na MAC?

12/01/2023
2 min

Pokud si zakoupíte licenci Office LTSC pro MAC, způsob instalace je zcela odlišný od Office LTSC pro Windows. Protože když licencujete svůj MAC pro Office, nepotřebujete k aktivaci softwaru na vašem MAC zařízení aktivační kód, ale serializátor VL. Více o způsobu instalace a VL Serializer se dozvíte v následujícím článku.

Potřebuji další licenci Office pro MAC?

Ano, Microsoft vyvinul Office pro MAC. To znamená, že pro aktivaci sady Office na vašem MAC zařízení je potřeba zakoupit speciální licenci pro MAC. Tato licence obvykle stojí o něco více než Office pro Windows a také vyžaduje jiný způsob aktivace.

banner pro blog Microsoft Office 2016, 2019 & 2021

Microsoft Office LTSC pro MAC: Instalace a aktivace

Když si zakoupíte Office LTSC, váš prodejce vám poskytne dva různé soubory ke stažení, jeden je software a druhý je serializátor multilicence. Serializátor multilicence funguje jako klíč (kód písmen a číslic, běžně nazývaný aktivační klíč) pro aktivaci softwaru. K aktivaci Office na vašem MAC tedy nepotřebujete aktivační klíč, stačí spustit VL Serializer.

Pokyny k instalaci Office na MAC se skládají ze dvou kroků: Nejprve je třeba nainstalovat Office na MAC a poté spustit VL Serialiser pro jeho aktivaci . Pokud potřebujete aktivovat Office pro více než jeden MAC, budete muset tento proces pokaždé opakovat .

Kde najdu serializátor VL?

stáhnout z VSLC (Volume Licensing Service Center ). Přečtěte si více o VLSC zde.  

Chcete-li najít VL Serializer , vyhledejte „Office LTSC Standard for Mac 2021“ nebo „Office 2019 for Mac Standard“ (v závislosti na zakoupené verzi) ve VSLC. Jakmile najdete správnou verzi, stáhněte, rozbalte a spusťte soubor, abyste mohli aktivovat svůj kancelářský balík. Přečtěte si další informace o různých verzích sady Microsoft Office. 

Diplom

Office pro MAC se aktivuje jinak než většina programů Microsoftu. Namísto stažení softwaru a jeho aktivace aktivačním klíčem – kódem složeným z výše uvedených písmen a číslic – se Office pro MAC aktivuje prostřednictvím serializátoru VL .
Tato metoda je také jednoduchá a snadno proveditelná, ale nevýhodou je, že tento proces je nutné opakovat na každém jednotlivém MAC zařízení jednotlivě. Pokud plánujete nainstalovat více zařízení MAC s Office LTSC, proces instalace by zabral více času než například instalace Office na Windows.

Kontaktujte nás ohledně předprodaných softwarových licencí od společnosti Softtrader banner blogu

Potřebujete licence Office pro vaše zařízení MAC? Kontaktujte Softtrader a vyžádejte si cenovou nabídku. Softtrader pracuje s renovovanými licencemi Office pro MAC, což vám ušetří až 70 % nákladů.