Visio pro Mac - Softtrader
Visio pro Mac
07/17/2023
3 min

Visio pro Mac

07/17/2023
3 min

Je Microsoft Visio kompatibilní s Macem?

Je Microsoft Visio kompatibilní s Macem? Jednoduše řečeno ano. Aplikaci Visio je možné používat na počítači Mac, ale je to jiné než prostřednictvím systému Windows. Můžete zkusít najít alternativu, ale tyto alternativy většinou nefungují tak dobře jako Microsoft Visio. Je možné provozovat vedle sebe systémy MacOS a Windows. Dále v blogu se budeme zabývat tím, jak na to.

Microsoft Visio v systému MacOS

Microsoft Visio je možné používat v systému MacOS prostřednictvím virtuálního počítače. Jedná se o druh serveru, který funguje jako fyzický počítač. Virtuální stroj má vlastní operační systém a může k tomu používat Windows, zatímco samotný virtuální stroj je spuštěn na zařízení se systémem MacOS.

Fyzické zařízení se systémem MacOS musí splňovat určité systémové požadavky. Zařízení musí být vyrobeno v roce 2017 nebo později. Fyzické zařízení musí mít také alespoň 4 GB paměti RAM, aby bylo možné spustit aplikaci Microsoft Visio. Pro optimální výkon aplikace Microsoft Visio se doporučuje 8 GB RAM nebo více.

Zařízení musí mít jeden z následujících procesorů:

 1. Intel Core 2 Duo
 2. Core i3
 3. Core i5
 4. Core i7
 5. Intel Core M
 6. Xeon

Dále musí být systém macOS Sierra 10.12 nebo vyšší, včetně verzí Monterey, High Sierra, Catalina, Big Sur a Mojave. Závěrem je nutné, aby bylo k dispozici minimálně 16 GB místa na pevném disku. To je nutné pro spuštění systému Windows prostřednictvím virtuálního počítače, Microsoft Visio potřebuje 3 GB místa na pevném disku. Jsou-li tyto požadavky splněny, systém Windows Server vás opravňuje k použití virtuálního počítače. Chcete se dozvědět více o tom, co pro vás může Virtuální počítač udělat? Pak klikněte sem.

Microsoft Visio 2021 banner

Verze aplikace MS Visio pro Mac

Jak bylo popsáno výše, se systémem MacOS je kompatibilní jakákoli verze aplikace Microsoft Visio. Softtrader nabízí licence Microsoft Visio za velmi nízké ceny. Můžete si vybrat z následujících verzí:

 1. Microsoft Visio 2021 Standard
 2. Microsoft Visio 2021 Professional
 3. Microsoft Visio 2019 Standard
 4. Microsoft Visio 2019 Professional
 5. Microsoft Visio 2016 Standard
 6. Microsoft Visio 2016 Professional
 7. Microsoft Visio 2013 Standard
 8. Microsoft Visio 2013 Professional
 9. Microsoft Visio 2010 Standard
 10. Microsoft Visio 2010 Professional

Stažení MS Visio pro Mac

Pokud chcete používat Microsoft Visio pro svou firmu, pak jste na Softtraderu na správném místě. Při zakoupení licencí Microsoft Visio obdržíte potřebné dokumenty pro snadné stažení a instalaci programu.

Přečtěte si o rozdílech mezi aplikacemi Microsoft Visio 2021 Standard a Professional.

Zakoupení programu Visio pro Mac

Chcete si zakoupit aplikaci Microsoft Visio? Softtrader nabízí až 70% slevu na softwarové licence. Vyžádejte si nyní nezávaznou nabídku od společnosti Softtrader a zjistěte, kolik by vás to stálo.

Nákup licencí pro Windows Server

Na společnost Softtrader se můžete obrátit také v případě, že potřebujete licence pro Windows Server. Když potřebujete licence Windows Server pro virtuální stroje, je pochopitelné, že chcete zaplatit co nejméně. Softtrader nabízí i tyto licence za velmi nízké ceny. Vyžádejte si cenovou nabídku a zjistěte, kolik vás to bude stát.

Získejte cenovou nabídku!

banner pro blog Microsoft Visio 2016, 2019 & 2021

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Pokud si přejete získat další informace o tom, který software a licence společnosti Microsoft jsou pro vás nejlepší, kontaktujte nás. Jsme k dispozici od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin.