Microsoft Visio 2021: Co je nového?
Microsoft Visio 2021: Co je nového?
05/16/2023
4 min

Microsoft Visio 2021: Co je nového?

05/16/2023
4 min

5. října 2021 byl vydán Microsoft Visio 2021. Tehdy bylo možnost jednorázově koupit tento produkt. Aplikace Microsoft Visio je určena pro navrhování složitých diagramů. Visio je k dispozici prostřednictvím předplatného a jednorázového nákupu. Vždy doporučujeme firmám možnost jednorázového nákupu, což nevede k poškození pracovních procesů.

K čemu můžete použít aplikaci Microsoft Visio?

Microsoft Visio je program, ve kterém můžete vytvářet všechny druhy diagramů a schématických výkresů kombinací obrázků a textu. Microsoft Visio lze použít pro spoustu firemních účelů a v mnoha situacích. Například je mohou použít:

 • Osoba z plánovacího týmu, která vytváří Ganttův diagram.
 • Vlastník firmy, který vytvoří diagram brainstormingu.
 • Inženýr, který vytváří vývojový diagram.
 • Architekt, který vytváří stavební plán.
 • Pracovník marketingu, který mapuje cestu zákazníka.
 • A mnoho dalšího.

Můžete vytvořit schematický přehled téměř všeho, na co si vzpomenete. V tomto Microsoft Visio vyniká. Aplikace pro Visio je téměř v každé společnosti a funkci.

Microsoft Visio 2021: vydání a cena

Microsoft Visio 2021 bylo vydána 5. října společností Microsoft a stáhnout jej můžete na webových stránkách. Můžete si vybrat formu předplatného nebo jednorázového nákupu. S formou předplatného získáte "online" verzi. Tato online verze je poměrně často aktualizována, což může většině firem způsobovat problémy. Stávající pracovní procesy se kvůli aktualizacím přeruší  nebo se změní, často na úkor produktivity. Varianta jednorázového nákupu dostává aktualizace méně často a ušetří tak firmám spoustu času a bojů. Aplikace Visio 2021 Standard stojí na webových stránkách společnosti Microsoft 479,00 EUR. Visio Professional 2021 stojí na webu společnosti Microsoft neméně než 889,00 EUR. V Softtraderu zatím Visio 2021 nenabízíme, ale můžete ušetřit spoustu peněz nákupem použité licence Visio 2019 od Softtraderu!!

Microsoft Visio 2021 banner

Co je nového v aplikaci Microsoft Visio 2021 Professional?

Kromě funkcí, které známe  z aplikace Visio 2019, byly implementovány i další funkce:

 • Vylepšený výkon a stabilita
 • Vytváření nového Azure;
 • Vytváření nových Amazon Web Services;
 • Knihovna fotografií pro obrázky;
 • Nové formy uspořádání pracoviště pro sociální distancování;
 • Vylepšené možnosti spolupráce;
 • Kosmetické upgrady, přepracované karty;
 • Nové padělané šablony na místě činu;

Přečtěte si o novém Microsoft 2021 Visio Standard vs Professional zde

Další informace o softwaru Microsoft Visio naleznete zde.

Instalace aplikace Microsoft Visio

Pokud se rozhodnete zakoupit licenci Microsoft Visio od společnosti Softtrader, dostanete produktový klíč emailem. Tento klíč je sada číslic a znaků, které vám umožňují přístup k používání aplikace Microsoft Visio určité verze. Při instalaci Visia budete požádáni o kód. Pokud je zadáte a budete pokračovat, produkt a s ním bude aktivována licence.

Visio online

Přestože společnostem nedoporučujeme předplacenou verzi aplikace Visio, považujeme za důležité vás o této možnosti informovat. Můžete si vybrat ze dvou předplatných: Visio předplatné 1 a Visio předplatné 2. S prvním předplatným můžete používat aplikaci Visio pouze prostřednictvím webové verze, s druhým předplatným můžete používat aplikaci Visio prostřednictvím webové verze, ale také prostřednictvím aplikace Visio pro stolní počítače. Oba plány se dodávají s 2 GB cloudového úložiště OneDrive.

Požadavky na systém Visio 2021

Následující tabulka uvádí různé požadavky Visio 2021.

Visio system requirements table

Kupte si levné licence Visio

Hledáte licenci Microsoft Visio? Softtrader nabízí použité licence Microsoft Visio, takže můžete snadno ušetřit až 70%. Vyžádejte si cenovou nabídku!

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Pokud si přejete získat další informace o tom, který software a licence společnosti Microsoft jsou pro vás nejlepší, kontaktujte nás. Jsme k dispozici od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin.