Rozdíly mezi Office 2019 pro domácnosti, domácnosti, podnikatele a profesionály
Rozdíly mezi Office 2019 pro domácnosti, domácnosti, podnikatele a profesionály
04/19/2023
2 min

Rozdíly mezi Office 2019 pro domácnosti, domácnosti, podnikatele a profesionály

04/19/2023
2 min

Microsoft Office 2019 je nejnovější sada Office od společnosti Microsoft. Tato sada je k dispozici v různých retailových variantách. Tyto varianty se mezi sebou obsahově liší. Na tomto blogu se dočtete rozdílů mezi sadami Office.

Office 2019 pro domácnosti a studenty vs domácnosti a podnikatele vs Standard vs Professional vs Pro Plus

Maloobchodní sady Microsoft Office 2019 jsou k dispozici v následujících variantách: Home & Student, Home & Business & Professional. Rozdíly mezi těmito variantami jsou popsané v následující tabulce.

Srovnávací tabulka Microsoft Office 2019

Microsoft Office 2019 pro studenty a domácnosti

Office Home & student je verze Microsoft Office, kde je implementován nejmenší počet aplikací. Sada obsahuje standardní programy, jako jsou Word, Excel, OneNote a PowerPoint. Pro většinu uživatelů to bohatě stačí. Balíček Office lze nainstalovat na 1 počítač a licence je trvalá.

Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele

Další sada, Office Home & Business, je obsáhlejší než Home & Student. Tato verze Office 2019 má navíc i Outlook. V této aplikaci můžete spravovat:

  1. E-maily
  2. Seznam úkolů
  3. Schůzky v elektronické agendě
  4. Poznámky

Microsoft Office 2019 Professional

Třetí verze je Office Professional. Tato verze Office obsahuje vše, co má Home & Business. Kromě toho tato verze obsahuje navíc aplikace Access a Publisher. Access je systém pro správu informací, který lze použít k analýze dat na základě tabulek a formulářů. Microsoft Office Publisher je program pro publikování v počítači. V aplikaci Publisher můžete navrhovat a publikovat texty a obrázky.

Microsoft Office 2019 banner

Multilicence Microsoft Office Open License (OLP)

Kromě maloobchodních variant Office existují také varianty Volume. Tyto varianty Office jsou vhodné pro firmy s více než 5 uživateli Office. S multilicencemi je možné pracovat velmi flexibilně, protože lze vytvořit další uživatele. Kromě toho je také možné snížit počet uživatelů, takže nemusíte platit za nevyužité licence.

Tip: Chcete si koupit licenci Microsoft a používat ji pro firmy? Pak mějte na paměti, že  pro službu Vzdálená plocha jsou vhodné jenom multilicence (Office). S RDS mohou zaměstnanci pracovat kdekoli a z jakéhokoli zařízení.

Další informace o Office Standard a Office Professional Plus zde.

Další informace o Office 2019 vs. Office 2016 zde.

Další informace o různých verzích Office 2021

Přečtěte si další informace o rozdílech mezi Office 2021 a Office 2019.

Koupit Microsoft Office 2019

Hledáte levné licence Microsoft Office? V Softtraderu je nabízíme za velmi rozumnou cenu. Máme širokou škálu licencí Office od roku 2010 do roku 2019. Pro  licence Office nabízíme hromadné licence  Retail  i Open License. Vyžádejte si cenovou nabídku níže!

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Pokud si přejete získat další informace o tom, který software a licence společnosti Microsoft jsou pro vás nejlepší, kontaktujte nás. Jsme k dispozici od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin.