Objevte nejnovější funkce Microsoft Exchange Serveru 2019
Objevte nejnovější funkce Microsoft Exchange Serveru 2019
08/11/2023
2 min

Objevte nejnovější funkce Microsoft Exchange Serveru 2019

08/11/2023
2 min

Exchange Server 2019, který byl uveden na trh v říjnu 2018,  je software na správu mailu a kalendáře společnosti Microsoft. Existuje řada změn, aktualizací a funkcí, které přicházejí s touto novou verzí Exchange Server, které zlepšují podporu uživatelů a organizací v průběhu vývoje pracoviště. V tomto blogu si můžete přečíst, co se změnilo.

Podpora pro Windows Server Core

Exchange Server 2019 ve Windows má nižší požadavky na místo, tudíž eliminuje množství možností k útoku a zároveň existuje méně komponent k údržbě.

Exchange Server 2019 banner

Pro vyšší míru zabezpečeného připojení povolte protokol TLS 1.2 ve výchozím nastavení 

Ve výchozím nastavení používá šifrování Exchange Server 2019 pouze protokol TLS 1,2. Zakáže podporu starších algoritmů, jako jsou DES, 3DES, MD5, RC2 a RC4. Navíc bude upřednostňovat algoritmy výměny klíčů pro eliptické křivky před neeliptickými algoritmy.

Vylepšení infrastruktury vyhledávání

Exchange 2019 má zcela přestavěnou vyhledávací infrastrukturu vytvořenou pro zvýšenou spolehlivost a využití cloudu. Může také zpracovávat větší soubory při indexování a navíc nabízí lepší výkon vyhledávání a snadnější správu.

Rychlejší a spolehlivější převzetí služeb při selhání

Změna v architektuře vyhledávání také znamená, že dochází k významnému zvýšení spolehlivosti a rychlosti s ohledem na převzetí služeb při selhání mezi jedním serverem a druhým.

Vylepšení databáze metacache

Exchange Server 2019 prošel změnami jádra svého databázového stroje s cílem zlepšit výkon a lépe využívat inovace v hardwaru úložiště, jako jsou větší pevné disky a jednotky SSD (SSD).

Kalendář – pravidelná revise schůzek

Tato funkce umožňuje správcům rušit a odstraňovat schůzky organizované uživateli, kteří již nepracují ve společnosti. Jsou smazány z kalendářů účastníků, namísto ponechání nefunkční události, se kterou nelze interagovat.

Další informace o místním Exchange serveru naleznete zde

Kupte si levné licence Microsoft Exchange Serveru

Hledáte levnou licenci Microsoft Exchange Server? Softtrader je specialista na použité licence Microsoft, zvládne vám ušetřit až 70% z nové ceny. Softtrader nabízí Microsoft Exchange Server 2010, 2013, 2016 a 2019. Zajímá vás cena? Požádejte o cenovou nabídku nyní.

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Exchange Server Standard & Enterprise banner pro blog

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Pokud si přejete získat další informace o tom, který software a licence společnosti Microsoft jsou pro vás nejlepší, kontaktujte nás. Jsme k dispozici od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin.